Alüminize Elbise

YANGINA KISA SÜRELİ GİRİŞ ELBİSESİ

Alüminize cam elyaf kumaş kullanılarak özel tasarımlı yangına müdahale elbisesi olarak imal edilmiştir. Elbiseler dışta Alüminize cam elyaf kumaş, ortada ısı izolasyonu amaçlı özel astar, en içte nomex kumaş olmak üzere 3 katlı olarak dikilmiştir. Başlık, ceket, pantolon, çizme üzeri tozluk ve bir çift 5 parmaklı eldiven olmak üzere 5 parçadan oluşur. Başlık baret üzerine monte edilmiş olup cekete birleşik olarak dikilmiştir. Başlıkta kullanılan görünüm camı altın buharına tabi tutulmuştur. Isı ve alev yansıtıcı özelliktedir. Fermuarlar elbisenin her iki yan tarafına dikilerek koruyuculuğu pekiştirilmiştir. Ceketin arka kısmında hava tüplü maske için bölüm mevcuttur.

 

 

ATEŞE YAKLAŞMA ELBİSESİ

Alüminize cam elyaf kumaş kullanılarak imal edilmiştir. Elbiseler dışta Alüminize cam elyaf kumaş olmak üzere 2 veya 3 katlı olarak dikilmiştir. Ateşe yaklaşma elbisesi olarak tasarlanmıştır. Ceket pantolon şeklinde dikilmiş olup hareketi kısıtlamaz kullanımı rahattır.
 


ALÜMİNİZE CAM ELYAF BAŞLIK VE TOZLUK

İthal Alüminize cam elyaf kumaş kullanılarak imal edilmiştir. Alüminize cam elyaf kumaş 1000 °C dereceye mukavimdir. 700 °C dereceye kadar olan radyan ısısını yansıtma özelliğine sahiptir. Başlık baret üzerine montelidir. Görünüm camı panoramik özelliktedir, geniş görüş sağlar.